Najlepszy kreator logo: 10+ świetnych narzędzi w 2023

Twoje logo to twarz Twojej strony internetowej. Dobrze zaprojektowane logo mówi samo za siebie i zapada w pamięć. Ten post pomoże Ci wybrać najlepszy kreator logo online.

Kiedy wybierasz najlepszego kreatora logo, oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę:

 • Łatwość użycia – niektóre kreatory logo wykonują za Ciebie wiele pracy, podczas gdy inne wymagają, abyś w zasadzie budował od podstaw.
 • Cena – niektóre generatory logo są w 100% darmowe, podczas gdy inne będą pobierać opłaty, jeśli chcesz pobrać wersję wysokiej jakości swojego logo.
 • Funkcje dostosowywania – niektóre programy do tworzenia logo oferują interfejsy typu „przeciągnij i upuść” oraz wiele elementów projektowych, podczas gdy inne są bardziej ograniczone.

Szybka lista kreatorów logo, które porównamy:

 1. Canva
 2. Hatchful
 3. DesignHill Logo Maker
 4. Tailor Brands
 5. GraphicSprings
 6. Squarespace Logo Maker
 7. Ucraft
 8. Logo Garden
 9. Logo Genie
 10. Hipster Logo Generator

Przejdźmy do szczegółowych recenzji każdego z tych narzędzi.

1. Canva

Canva jest zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. To wielofunkcyjne oprogramowanie, które pomaga projektować obrazy do wszystkiego, od reklam na Facebooku i infografik po posty na blogu i logo.

Wybierz swój typ strony internetowej i wybierz odpowiedni projekt logo. Następnie dostosuj jego czcionki, aby uczynić go bardziej atrakcyjnym. Logo można pobrać w formacie PNG, JPG i PDF.

Cennik

Canva to darmowy kreator logo, więc możesz zacząć bez wydawania pieniędzy. Jednak jeśli chcesz odblokować więcej funkcji, takich jak niektóre profesjonalne ikony lub dostęp do obrazów premium, musiałbyś wydać 12,95 dolarów / miesiąc.

👉 Stwórz logo za pomocą Canvy

2. Designhill Logo Maker

Designhill oferuje unikalne i intuicyjne projekty, które sprawią, że Twoje logo będzie miało wyjątkowy charakter.

Najpierw wybierz swoje pięć ulubionych stylów graficznych. Następnie, ich system wygeneruje kilka konkretnych szablonów. Edytuj swój ulubiony, aby stworzyć wspaniałe logo dla swojej firmy, zmieniając wszystko od układu do ikon, aby zbudować idealne oblicze marki.

Cennik

Możesz uzyskać logo za jednorazową opłatą w wysokości 20 dolarów. Byłby to plik logo o podstawowej rozdzielczości. Dla wyższej rozdzielczości z bardziej wyraźną wersją, będzie opłata 65 dolarów.

👉 Stwórz logo za pomocą Designhill Logo Maker

3. Hatchful

Hatchful to prosty kreator logo od Shopify. Możesz stworzyć mnóstwo szablonów w zaledwie czterech do pięciu kliknięciach. Jego dobrze zaprojektowany interfejs sprawia, że jest to najlepsza opcja projektowania logo dla początkujących. Aby rozpocząć, wybierz swoją branże, a następnie wykonaj następujące kroki:

 • Wybierz swoją niszę
 • Wybierz wygląd
 • Wpisz nazwę swojej strony
 • Określ, gdzie będziesz używać logo
 • Wybierz swoje unikalne logo z imponującej listy szablonów

W razie potrzeby możesz dalej edytować swoje logo. Każdy pakiet logo do pobrania będzie zawierał obrazy o różnych rozdzielczościach dla Twojej strony i Twoich profili w mediach społecznościowych.

Cennik

Możesz stworzyć logo za pomocą narzędzia Shopify bez żadnych opłat. Zostaniesz obciążony jedynie wtedy, gdy zdecydujesz się na jeden z ich szablonów logo premium.

👉 Stwórz logo z Hatchful

4. Tailor Brands

Tailor Brands to narzędzie premium do tworzenia eleganckich logo. Może pomóc Ci zorientować się, jaki jest najlepszy styl wizualny dla Twojej firmy.

Wpisz nazwę swojej firmy i dodaj informację o niej. Aby ułatwić wykonanie, możesz wybrać typ logo (oparty na ikonach, nazwach lub inicjałach). Wybierz kilka czcionek, a otrzymasz kilka logotypów. Oto kilka szablonów, aby dać ci pomysł, jak projekt logo wyglądałby na różnych platformach.

Kreator pokazuje jak wyglądałoby Twoje logo na stronie internetowej, wizytówce, w mediach społecznościowych i innych miejscach.

Cennik

Mają trzy miesięczne plany cenowe oparte na funkcjach, których potrzebujesz.

 • Basic – 4 dolary za miesiąc – zapewnia Ci plik logo o wysokiej rozdzielczości. Użytkownicy pakietu podstawowego mogą korzystać z narzędzia zmiany rozmiaru logo, narzędzia znaku wodnego i będą dostarczane z pełną własnością.
 • Standard – 6 dolarów za miesiąc – dla tych, którzy oprócz logo na stronie chcą tworzyć wizytówki. Będziesz miał dostęp do 500.000 ikon i obrazów do tworzenia wspaniałych treści graficznych.
 • Premium – 13 dolarów miesięcznie – zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy kochają marketing w mediach społecznościowych, ponieważ otrzymasz narzędzia mediów społecznościowych, aby ułatwić marketing.

👉 Stwórz logo z Tailor Brands

5. GraphicSprings

GraphicSprings to kreator logo z UI podobnym do kreatora stron. Wszystkie jego funkcje znajdują się w lewym pasku bocznym, a Ty możesz wybrać dowolny kształt lub formę dla swojego logo. Masz pełną swobodę w dostosowywaniu.

Jeśli chcesz mieć dodatkową kontrolę nad szczegółami, GraphicSprings jest właśnie dla Ciebie. Poza tym, jeśli nie jesteś pewien zasad projektowania, aby stworzyć niesamowite logo, możesz zapłacić komuś z ich zespołu, aby to zrobił.

Cennik

GraphicSprings posiada cztery różne plany cenowe dotyczące projektowania logo.

 • Basic- $20 – Jeśli chcesz tylko stworzyć logo w wysokiej rozdzielczości, ale plik będzie dostępny tylko w formacie JPG.
 • Standard- 40$ – Będziesz miał dostęp do edycji logo w dowolnym czasie i niestandardowej rozdzielczości. Ponadto, plik będzie dostępny w formacie PDF, PNG i JPG.
 • Pro – $100 – Ten plan zawiera wiele dodatków, w tym plik wektorowy i okładki mediów społecznościowych.
 • Platinum – $200 – Przeznaczony dla dużych rozmiarów stron internetowych. Zawiera mnóstwo graficznych funkcji, takich jak markowy szablon prezentacji, dostępność plików PSD, ochrona graficzna i tak dalej.

👉 Stwórz logo z GraphicSprings

6. Squarespace Logo Maker

Squarespace Logo Maker to dobra opcja na proste logo. Możesz natychmiast zobaczyć, jak Twoje logo będzie wyglądać na wizytówce, stronie internetowej lub koszulce, testując prototypy na ekranie edycji. Użyj Squarespace do stworzenia prostego, zgrabnego logo.

Cennik

Squarespace to darmowy kreator logo online. Pliki w wysokiej rozdzielczości są dostępne za darmo, jeśli jesteś klientem Squarespace. Dla osób nie będących klientami obowiązuje opłata w wysokości 10$.

👉 Stwórz logo za pomocą Squarespace Logo Maker.

7. Ucraft

Ucraft ma super prosty interfejs i nieograniczone możliwości użytkowania. Ponadto, możesz pobrać logo o wysokiej rozdzielczości za darmo.

Cennik

Możesz uzyskać plik SVG za 10 dolarów, w pozostałych funkcjach kreator logo jest bezpłatny.

👉 Stwórz logo z Ucraftem

8. Logo Garden

Logo Garden ma dość podstawowy UI. Ma ograniczone możliwości dostosowywania, ale jest świetny do tworzenia podstawowego logo. Jest to również doskonałe miejsce do testowania różnych kombinacji podczas rozgryzania właściwego szkicu logo.

Cennik

Logo Garden to darmowy kreator logo popularny wśród każdej niszy.

👉 Stwórz logo z Logo Garden

9. Logo Genie

Jeśli chcesz uzyskać minimalistyczny wygląd, Logo Genie może być najlepszym kreatorem logo dla Ciebie. Po wprowadzeniu szczegółów dotyczących Twojej firmy, program przedstawi Ci potencjalne projekty logo.

Cennik

Profesjonalne logo można stworzyć za pomocą Logo Genie za 24,90$.

👉 Stwórz logo z Logo Genie

10. Hipster Logo Generator

Hipster Logo Generator pomoże Ci stworzyć idealne logo dla Twojej strony internetowej.

Jak wskazuje nazwa, to narzędzie pomaga stworzyć logo w stylu hipsterskim, ale jeśli chcesz, możesz również stworzyć klasyczny lub nowoczesny projekt. Uruchom kilka pomysłów i wybierz ładne logo. Hipster Logo Generator pobiera opłaty tylko za obraz w wysokiej rozdzielczości. Oznacza to, że możesz pobrać swój ostateczny projekt logo za darmo.

Cennik

Hipster Generator Logo udostępnia logo w niskiej rozdzielczości za darmo. Plik z logo w wysokiej rozdzielczości jest dostępny za 5 dolarów.

👉 Stwórz logo z Hipster Logo Generator

Korzystanie z jednego z tych kreatorów logo jest świetną opcją, jeśli jesteś typem majsterkowicza. Jednakże, jeśli wolisz, aby ktoś inny wykonał pracę dla Ciebie, mamy również post z kilkoma wskazówkami, jak uzyskać projekt logo. Chociaż może nie jest to całkiem przystępne jak te narzędzia, to prawdopodobnie nie jest tak drogie, jak mogłoby się wydawać!

Masz jakieś pytania dotyczące tych kreatorów logo? Pytaj w sekcji komentarzy!


Dodano

w

przez

Tagi:

Komenatrze

Jeśli dodajesz komentarz, zadbaj o to by wnosił coś do tematu wpisu, szczególnie jeśli robisz to tylko by zostawić link do swojej strony. Bezwartościowe komentarze nie zostaną zaakceptowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *